Три десятки дітей, які відвідують 455-й дитсадок Дніпровського району Києва, госпіталізовано до інфекційної лікарні з ознаками харчового отруєння.

Як повідомили в Департаменті освіти і науки, молоді та спорту КМДА, першу дитину госпіталізували в ніч проти 19 червня. Наразі кількість маленьких киян, які потрапили до медичного закладу, зросла до 30 (дитсадок загалом відвідують 120 дітей).

Поки що не підтверджено, що в малечі отруєння, оскільки симптоми отруєння та вірусного захворюванням схожі між собою. У дошкільному закладі проходить перевірка для вивчення ситуації створено спеціальну комісію при КМДА.

За інформацією управління освіти Дніпровської районної в Києві державної адміністрації, 19 червня, після того, як стало відомо про погіршення самопочуття вихованців дитячого садочка, всі діти, які того дня прийшли в дошкільний навчальний заклад, обстежили лікарі районної поліклініки. Педіатри рекомендували батькам у разі погіршення самопочуття та виявлення нових симптомів у дітей одразу ж звертатися до лікаря.

"Наразі створено службову комісію з представників Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Департаменту охорони здоров’я та санітарно-епідеміологічної служби. Комісія перевірить факти та встановить причини поганого самопочуття дітей. За результатами перевірки винуватих у цій ситуації буде покарано відповідно до чинного законодавства", – наголосила директор Департаменту освіти й науки, молоді та спорту Оксана Добровольська.

Стан дітей на сьогодні задовільний, запевняють у Департаменті.